LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

5. kārta, 26/05/2018 18:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 20
Rīgas Futbola skola - 2
0
FK Iecava
0
12Savunova Jeļena
    1Biezā Megija
      8Baranovska Anna
      • 81'
      5Sārta Paula
        2Freimane Aurēlija
          17Tauriņa Abita
            20Jazjonoka Margarita
            • 46'
            25Casno Katrīna Jūlija
              21Zlatoustova Anastasija
              • 33'
              12Lapteva Jūlija
                3Gergeležiu Sofija (C)
                  10Krasnova Lea (C)
                    5Krjučkova Jūlija
                      21Upīte Annika Elizabete
                        11Jazjonoka Marija
                          8Druviņa Emīlija Sofija
                          • 55'
                          7Kozuliņa Kristiāna
                          • 50'
                          9Kadirova Sabīna
                          • 83'
                          9Nagle Ksenija
                            11Gaugere Renāte
                              17Večele Alīna
                                28Šteinberga Ieva
                                  Rezervisti
                                  10Mazurova Milana
                                    2Kanapecka Kitija
                                      15Dubovicka Anastasija
                                        15Beitiņa Madara
                                        • 83'
                                        19Kivliņa Anastasija
                                        • 81'
                                        24Daibe Zane
                                          18Andrejeva Olga
                                            14Starceva Elīna
                                            • 46'
                                            Galvenais treneris
                                            Šaļimova TatjanaGedertsons Jevgēnijs
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                                            1 tiesneša asistents: Didriķe Līga
                                            2 tiesneša asistents: Rozenberga Samanta