LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

3. kārta, 13/05/2018 16:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 25
Rīgas Futbola skola - 2
1
FS Metta
4
12Savunova Jeļena
    1Siņutkina Laura
      20Jazjonoka Margarita
        15Arzubova Jevgēnija
        • 13'
        • 40'
        15Krjučkova Jūlija
          96Rungule Elīza Elizabete
          • 61'
          11Jazjonoka Marija
          • 79'
          23Polka Līva
            2Freimane Aurēlija
              9Šilova Alīna (C)
                10Mazurova Milana
                • 41'
                11Treimane Nelle
                • 31'
                22Mada Jeļena
                • 61'
                14Sniedzīte Rebeka
                • 46'
                8Baranovska Anna
                • 66'
                10Lipšāne Amēlija
                • 9'
                • 56'
                7Kozuliņa Kristiāna
                • 31'
                2Kazlauska Linda
                • 71'
                21Zlatoustova Anastasija
                  7Daņilova Katrīna
                    3Gergeležiu Sofija (C)
                      17Pozņiaka Ketija Karmena
                        Rezervisti
                        5Dubovicka Anastasija
                        • 66'
                        • 76'
                        22Sidere Patrīcija Enia
                        • 56'
                        18Kivliņa Anastasija
                          29Tihomirova Adriana Nikola
                          • 71'
                          19Andrejeva Olga
                          • 61'
                          12Zankovska Tīna
                          • 61'
                          9Nagle Ksenija
                          • 41'
                          8Mežecka Fanija
                          • 46'
                          14Starceva Elīna
                          • 31'
                          Galvenais treneris
                          Šaļimova TatjanaVāciete Liene
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                          1 tiesneša asistents: Bogdačkins Aleksandrs
                          2 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs