LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

9. kārta, 12/07/2018 14:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 30
Rīgas Futbola skola - 2
2
Preiļu novada BJSS
0
12Savunova Jeļena
    1Ūzuliņa Arta
      2Freimane Aurēlija
        10Liniņa Paula Linda (C)
          3Gergeležiu Sofija (C)
            4Sparāne Amanda
              22Mada Jeļena
              • 46'
              13Kalvāne Zaiga
                7Kozuliņa Kristiāna
                • 73'
                • 77'
                5Stolipina Agnese
                  5Krjučkova Jūlija
                    3Kuzņecova Karīna
                      10Mazurova Milana
                        14Priževoite Sigita
                          9Nagle Ksenija
                            8Pastare Olita
                              19Kivliņa Anastasija
                                12Adamoviča Ieva
                                  21Zlatoustova Anastasija
                                  • 85'
                                  9Kivleniece Sanita
                                    8Baranovska Anna
                                    • 53'
                                    • 68'
                                    11Strode Elīza
                                      Rezervisti
                                      18Andrejeva Olga
                                        11Vlasova Tatjana
                                        • 85'
                                        15Rozenberga Samanta
                                        • 46'
                                        17Starceva Elīna
                                        • 68'
                                        20Nadvirņanska Darja
                                        • 77'
                                        Galvenais treneris
                                        Žmaka OlgaBabris Imants
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Didriķe Līga
                                        1 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms
                                        2 tiesneša asistents: Bogačkins Aleksandrs