LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu Futbola 1. līga 2017 - 2. posms (1-5)

4. kārta, 17/09/2017 17:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 30
Rīgas Futbola skola - 2
5
Rēzeknes BJSS/SK Progress
3
1Mosunova Aleksandra
  • 76'
1Čuhnova Inga
    4Fūrmane Signe
    • 23'
    • 31'
    • 76'
    17Romanovska Jūlija
      16Kuzmina Līna
        12Nagla Lāsma
          17Koha Jevgenija
            15Bulinska Adriāna
              11Suvītra Diāna
              • 8'
              • 25'
              10Sondore Laura
                7Lorence Luīze (C)
                  11Fjodorova Anastasija
                  • 35'
                  • 81'
                  • 90'+2'
                  3Jevstigņejeva Valērija
                    4Caune Elīna
                      9Medvedeva Amanda
                        2Tumane Ligita (C)
                          14Čubare Evelīna Sendija
                          • 48'
                          7Šļahitņuka Alīna
                          • 86'
                          8Gricienko Ērika
                            13Ančupāne Ramona
                              10Krasnova Ieva
                              • 70'
                              19Novikova Diāna
                                Rezervisti
                                12Lielause Marta
                                • 76'
                                16Smirnova Diāna
                                  25Redzoba Sintija
                                    6Belova Viktorija
                                      6Ņikitina Dana Nikola
                                      • 76'
                                      8Balalaika Karīna
                                      • 86'
                                      13Lodziņa Kristīne Evelīna
                                        3Dobrovoļska Faina
                                          5Timofejeva Olga
                                          • 48'
                                          20Rancāne Kristiāna
                                            18Valaka Anna Marija
                                              14Lozda Gunta
                                                Galvenais treneris
                                                Ročāne AnastasijaOļipovs Mihails
                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                Galvenais tiesnesis: Raudziņa Viola
                                                1 tiesneša asistents: Martinsons Edgars
                                                2 tiesneša asistents: Eižvertiņš Jurijs