LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu Futbola 1. līga 2017 - 2. posms (1-5)

4. kārta, 17/09/2017 17:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 30
Rīgas Futbola skola - 2
5
Rēzeknes BJSS/SK Progress
3
1Mosunova Aleksandra
  • 76'
1Čuhnova Inga
    10Krasnova Ieva
    • 70'
    11Fjodorova Anastasija
    • 35'
    • 81'
    • 90'+2'
    17Koha Jevgenija
      7Šļahitņuka Alīna
      • 86'
      11Suvītra Diāna
      • 8'
      • 25'
      10Sondore Laura
        4Fūrmane Signe
        • 23'
        • 31'
        • 76'
        4Caune Elīna
          14Čubare Evelīna Sendija
          • 48'
          12Nagla Lāsma
            16Kuzmina Līna
              13Ančupāne Ramona
                7Lorence Luīze (C)
                  15Bulinska Adriāna
                    8Gricienko Ērika
                      19Novikova Diāna
                        9Medvedeva Amanda
                          17Romanovska Jūlija
                            3Jevstigņejeva Valērija
                              2Tumāne Ligita (C)
                                Rezervisti
                                12Lielause Marta
                                • 76'
                                16Smirnova Diāna
                                  5Timofejeva Olga
                                  • 48'
                                  20Rancāne Kristiāna
                                    25Redzoba Sintija
                                      14Lozda Gunta
                                        6Ņikitina Dana Nikola
                                        • 76'
                                        8Balalaika Karīna
                                        • 86'
                                        18Valaka Anna Marija
                                          3Dobrovoļska Faina
                                            13Lodziņa Kristīne Evelīna
                                              6Belova Viktorija
                                                Galvenais treneris
                                                Ročāne AnastasijaOļipovs Mihails
                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                Galvenais tiesnesis: Raudziņa Viola
                                                1 tiesneša asistents: Martinsons Edgars
                                                2 tiesneša asistents: Eižvertiņš Jurijs