LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

11. kārta, 28/07/2018 18:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 40
Rīgas Futbola skola - 2
3
SK Imanta
1
12Savunova Jeļena
    13Žeimunde Anna Viktorija
      8Baranovska Anna
      • 65'
      11Zivtiņa Kristīne
        21Zlatoustova Anastasija
        • 88'
        12Čehovska Margarita
          2Freimane Aurēlija
            17Jēgere Una
              22Mada Jeļena
              • 75'
              8Vītola Krista
                3Gergeležiu Sofija (C)
                  4Švāgere Elīna (C)
                  • 65'
                  5Krjučkova Jūlija
                  • 36'
                  5Pritkova Ņina
                    9Nagle Ksenija
                    • 46'
                    9Tubina Alvīne
                      7Kozuliņa Kristiāna
                      • 8'
                      • 57'
                      14Grundāne Šarlote
                        10Mazurova Milana
                          7Zīle Sintija
                            19Kivliņa Anastasija
                            • 81'
                            3Ase Kitija
                              Rezervisti
                              15Rozenberga Samanta
                              • 65'
                              15Antāne Laura
                                20Nadvirņanska Darja
                                • 75'
                                16Šeibo Katrīna
                                  6Vlasova Tatjana
                                  • 88'
                                  10Smirnova Baiba Justīne
                                    14Starceva Elīna
                                    • 81'
                                    2Kurele Krista Adriana
                                      17Večele Alīna
                                        Galvenais treneris
                                        Šaļimova TatjanaAvotiņš Valdis
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Stramkaļs Juris
                                        1 tiesneša asistents: Eižvertiņš Jurijs
                                        2 tiesneša asistents: Gusts Aivis