LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 2. posms (7-11 v.)

4. kārta, 19/08/2018 16:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 18
Rīgas Futbola skola - 2
1
SK Super Nova
0
12Savunova Jeļena
    1Skļemenova Alīna
      9Nagle Ksenija
        17Moča Vineta
          15Rozenberga Samanta
          • 65'
          19Kozlova Vlada
            18Kivliņa Anastasija
            • 75'
            3Ansone Evita
            • 80'
            2Freimane Aurēlija
              83Gaiķe Alise
                20Jazjonoka Margarita
                  10Maļuka Luīze
                    7Kozuliņa Kristiāna
                      7Selicka Jekaterīna
                        3Gergeležiu Sofija (C)
                        • 90'+3'
                        8Volkoviča Jekaterīna (C)
                          10Mazurova Milana
                          • 90'
                          13Ušpele Alise
                            5Krjučkova Jūlija
                              6Levikina Darija
                                11Jazjonoka Marija
                                • 64'
                                27Bārbele Anna
                                  Rezervisti
                                  6Vlasova Tatjana
                                    4Perepičko Renata
                                      14Starceva Elīna
                                      • 64'
                                      31Jēkabsone Ilga
                                        17Ķempe Līga
                                        • 90'
                                        2Zilberte Simona
                                        • 80'
                                        8Baranovska Anna
                                        • 75'
                                        22Mada Jeļena
                                          Galvenais treneris
                                          Šaļimova TatjanaKārkliņš Edgars
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Galvenais tiesnesis: Didriķe Līga
                                          1 tiesneša asistents: Debiša Tatjana
                                          2 tiesneša asistents: Grābējs Deniss