LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

12. kārta, 06/08/2018 15:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 20
Rīgas Futbola skola
1
BFC Daugavpils
2
30Rusiņš Marks
    1Maksimovs Maksims
      1Maculevičs Konstantīns
        12Ērglis Artūrs
          14Sorokins Maksims
            20Silibitkin Aleksey
              21Kadikovs Luka
                9Lizunovs Valerijs
                • 4'
                • 28'
                • 30'
                • 67'
                7Morozs Iļja
                  7Volosovs Timurs
                    17Penka Ričards
                    • 24'
                    15Ešenvalds Edgars (C)
                      11Trefilovs Vadims
                        13Kuraks Nikita
                          8Grīnbergs Marats
                            8Buls Edgars
                              9Vīksna Aivars (C)
                                17Kokins Olivers Otto
                                  10Aleksejevs Aleksandrs
                                  • 58'
                                  18Bobičs Arturs
                                    4Gorodņickis Roberts
                                      14Urbāns Emīls
                                        5Pumpurs Mārtiņš
                                          2Mihaļcovs Gļebs
                                            6Žaleiko Gļebs
                                              6Žars Danils
                                              • 47'
                                              • 66'
                                              2Ilenāns Kristiāns
                                                11Baško Ralfs
                                                  15Markuševskis Artjoms
                                                    19Žunda Gļebs
                                                      25Raizers Dmitrijs
                                                        3Haritonovs Markuss
                                                          18Fedotovs Ralfs
                                                            10Samohvalovs Artjoms
                                                              16Kuzņecovs Roberts
                                                                4Stivriņš Juliāns
                                                                  Galvenais treneris
                                                                  Kohans DmitrijsŽavoronkovs Vladimirs
                                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                  Galvenais tiesnesis: Ratnieks Kristaps
                                                                  1 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs
                                                                  2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita