LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

U-16 meiteņu pavasara kauss 2018

1. kārta, 07/03/2018 10:30

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 20
Rīgas Futbola skola
6
FK Iecava/FK Jelgava
0
12Jeržanina Anna
    1Kiršbauma Līga
      11Suvītra Diāna
      • 3'
      • 35'
      16Ziemele Adrija
        9Nagle Ksenija
          3Visocka Paula
            14Teļukeviča Marina
              19Dresmane Megija
                13Zorina Jekaterina
                  5Sārta Paula
                    4Savnore Anna Liene
                      14Kukladčenko Evelīna
                        7Sadikova Vasilisa
                        • 12'
                        26Šlokenberga Liene
                          17Ušpaleviča Evelīna
                          • 28'
                          15Beitiņa Madara
                            21Beļecka Anastasija
                              8Druviņa Emīlija Sofija (C)
                                3Gergeležiu Sofija (C)
                                  25Casno Katrīna Jūlija
                                    20Kivliņa Anastasija
                                      9Spiģēna Nikola Estere
                                        18Gricienko Ērika
                                          27Upīte Annika Elizabete
                                            16Lubiņa Arta Luīze
                                            • 18'
                                            • 32'
                                            17Tauriņa Abita
                                              2Krjučkova Jūlija
                                                18Daukšte Ketija
                                                  10Mazurova Milana
                                                    13Poga Emīlija Līga
                                                      19Medvedeva Amanda
                                                        15Dubovicka Anastasija
                                                          Galvenais treneris
                                                          Šaļimova TatjanaGedertsons Jevgēnijs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                                                          1 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms
                                                          2 tiesneša asistents: Leladze Roberts