LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

9. kārta, 23/06/2018 12:30

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 100
Rīgas Futbola skola
1
FK Liepāja/LFS
0
1Šipicins Edvards
    12Bethers Klāvs
      5Masalovs Maksimiliāns
        1Šukste Gustavs Krists
          12Ofmans Vjačeslavs
            21Sprūde Rojs Nils
              22Ārgalis Artjoms
                20Kadeks Ralfs
                  2Majorovs Ivans
                    7Lapiņš Gunārs
                      14Ļebedevs Ņikita
                        6Aršauskis Roberts Raivis
                          10Bankovskis Raitis
                            10Navicks Arturs (C)
                              6Alksnis Artis
                                3Pikšens Kārlis
                                  15Zustars Artūrs
                                    16Pūce Roberts
                                      8Kroļikovs Daniels
                                      • 45'
                                      18Jurjevs Krists
                                        9Mitkovecs Aleks
                                        • 27'
                                        5Andersons Alekss
                                        • 33'
                                        16Ročans Vadims
                                          17Družiņins Dāvids
                                            11Derevjanko Daņila
                                              11Fjodorovs Maksims
                                              • 41'
                                              7Ostapenko Artūrs
                                              • 4'
                                              • 41'
                                              8Liniņš Kristers
                                                13Vuškāns Ronalds
                                                  4Ceds Ričards Dāvids
                                                    23Ostapenko Arsēnijs (C)
                                                      9Riekstiņš Gustavs
                                                        Galvenais treneris
                                                        Vicehovskis ViktorsDaņilovs Aleksandrs
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                                        1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                        2 tiesneša asistents: Bogačkins Aleksandrs