LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-15

4. kārta, 18/01/2018 12:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
Rīgas Futbola skola
2
FK Tukums 2000/TSS
0
24Ofmans Vjačeslavs
    1Grīgs Jurģis
      1Šipicins Edvards
        21Puzānovs Kristaps
          3Zavackis Žans
            24Feldmanis Reinis
              9Masalovs Maksimiliāns
              • 38'
              6Krieviņš Kristaps Kārlis
                4Matvejevs Artūrs
                  15Cinis Kristers
                    8Kroļikovs Daniels (C)
                      5Cibikins Edgars
                        21Ročans Vadims
                          26Riekstiņš Kristians
                            18Mitkovecs Aleks
                              88Kūla Kristers Horens
                                22Majorovs Ivans
                                  41Burka Ralfs
                                    16Vuškāns Ronalds
                                      8Ozols Mārtiņš
                                        7Derevjanko Daņila
                                          13Jansons Kristaps
                                            15Ostapenko Arsēnijs
                                              4Ošis Edvards Eduards
                                                6Alksnis Artis
                                                  2Auniņš Mareks
                                                    14Ļebedevs Ņikita
                                                      99Penkevics Kristers
                                                      • 14'
                                                      10Bankovskis Raitis
                                                      • 33'
                                                      • 50'
                                                      7Mīļais Daniels (C)
                                                        5Skorinkins Oļegs
                                                          2Ārgalis Artjoms
                                                            23Ostapenko Artūrs
                                                              Galvenais treneris
                                                              Vicehovskis ViktorsLapsa Andrejs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                                              1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                                              2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita