LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-15

4. kārta, 18/01/2018 12:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
Rīgas Futbola skola
2
FK Tukums 2000/TSS
0
24Ofmans Vjačeslavs
    1Grīgs Jurģis
      1Šipicins Edvards
        88Kūla Kristers Horens
          9Masalovs Maksimiliāns
          • 38'
          6Krieviņš Kristaps Kārlis
            3Zavackis Žans
              26Riekstiņš Kristians
                7Derevjanko Daņila
                  24Feldmanis Reinis
                    2Ārgalis Artjoms
                      15Cinis Kristers
                        16Vuškāns Ronalds
                          13Jansons Kristaps
                            18Mitkovecs Aleks
                              7Mīļais Daniels (C)
                                23Ostapenko Artūrs
                                  2Auniņš Mareks
                                    5Skorinkins Oļegs
                                      41Burka Ralfs
                                        4Matvejevs Artūrs
                                          99Penkevics Kristers
                                          • 14'
                                          8Kroļikovs Daniels (C)
                                            4Ošis Edvards Eduards
                                              22Majorovs Ivans
                                                21Puzānovs Kristaps
                                                  6Alksnis Artis
                                                    8Ozols Mārtiņš
                                                      21Ročans Vadims
                                                        5Cibikins Edgars
                                                          10Bankovskis Raitis
                                                          • 33'
                                                          • 50'
                                                          15Ostapenko Arsēnijs
                                                            14Ļebedevs Ņikita
                                                              Galvenais treneris
                                                              Vicehovskis ViktorsLapsa Andrejs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                                              1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                                              2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita