LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

6. kārta, 19/05/2018 11:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 40
Rīgas Futbola skola
1
FK Tukums 2000/TSS
2
12Rusiņš Marks
    71Ādamsons Rihards
      1Maculevičs Konstantīns
        1Čevers Leonards
          18Vīksna Aivars (C)
          • 59'
          15Bormanis Dāvis
            25Ustinovs Artjoms
              4Ošis Edvards Eduards
              • 68'
              15Markuševskis Artjoms
                17Ūdris Renards
                  3Kuzņecovs Roberts
                    37Stupmanis Roberts Miķelis
                      9Trefilovs Vadims
                        5Anševics Eduards
                          5Pumpurs Mārtiņš
                            7Besikirskis Kaspars
                              26Žaleiko Gļebs
                                2Stakāns Matīss
                                • 31'
                                7Višņevskis Artjoms
                                  6Krieviņš Kristaps Kārlis
                                    20Grīnbergs Marats
                                      8Ozols Mārtiņš
                                        2Ilenāns Kristiāns
                                          40Atligins Iļja
                                            8Morozs Iļja
                                            • 7'
                                            21Puzānovs Kristaps
                                            • 6'
                                            22Gorodņickis Roberts
                                              10Štāls Martins
                                                14Sorokins Maksims
                                                  11Ūzis Kristaps Kārlis
                                                    11Fedotovs Ralfs
                                                      13Jansons Kristaps
                                                        17Penka Ričards
                                                          19Mūrnieks Artūrs
                                                            27Raizers Dmitrijs
                                                              Galvenais treneris
                                                              Kohans DmitrijsGrudcins Artjoms
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Gluhovs Andrejs
                                                              1 tiesneša asistents: Ratnieks Kristaps
                                                              2 tiesneša asistents: Borisovs Valentīns