LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 5.-8.vieta

2. kārta, 13/10/2018 11:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 15
Rīgas Futbola skola
3
FK Tukums 2000/TSS
0
1Maculevičs Konstantīns
    1Čevers Leonards
      7Morozs Iļja
      • 70'
      8Ozols Mārtiņš
        16Kuzņecovs Roberts
          21Puzānovs Kristaps
            11Trefilovs Vadims
            • 36'
            4Ošis Edvards Eduards
            • 33'
            2Ilenāns Kristiāns
            • 41'
            17Ūdris Renards
              17Penka Ričards
                5Anševics Eduards
                • 58'
                8Grīnbergs Marats
                  10Štāls Martins
                    15Markuševskis Artjoms
                    • 20'
                    13Jansons Kristaps
                      6Žaleiko Gļebs
                        6Krieviņš Kristaps Kārlis
                          21Kadikovs Luka
                            11Ūzis Kristaps Kārlis
                              9Vīksna Aivars (C)
                                19Mūrnieks Artūrs
                                  Rezervisti
                                  30Rusiņš Marks
                                    71Ādamsons Rihards
                                      18Fedotovs Ralfs
                                        7Besikirskis Kaspars
                                          13Višņevskis Artjoms
                                            15Bormanis Dāvis
                                              3Rožkalns Toms
                                                3Kurtišs Toms
                                                  27Ustinovs Artjoms
                                                    9Prančs Jēkabs Krists
                                                      10Aleksejevs Aleksandrs
                                                      • 36'
                                                      • 65'
                                                      18Stempers Rihards
                                                        25Raizers Dmitrijs
                                                          16Romanovs Renārs
                                                            Galvenais treneris
                                                            Kohans DmitrijsGrudcins Artjoms
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Ratnieks Kristaps
                                                            1 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs
                                                            2 tiesneša asistents: Grābējs Deniss