LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

6. kārta, 12/05/2018 12:30

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 60
Rīgas Futbola skola
2
FS METTA
4
1Šipicins Edvards
    19Bergs Niks Lūkass
      24Ofmans Vjačeslavs
        74Punnenovs Patriks
          6Alksnis Artis
            1Kļancevičs Andrejs
              9Masalovs Maksimiliāns
                2Putāns Krists
                  2Ārgalis Artjoms
                    3Vilnis Kārlis (C)
                      23Ostapenko Arsēnijs (C)
                        14Zants Tomass
                          13Kodoliņš Lūkass
                            4Hons Roberts
                              21Ročans Vadims
                                7Rēķis Kristofers
                                • 19'
                                7Derevjanko Daņila
                                  6Čiņajevs Daņiils
                                  • 10'
                                  22Majorovs Ivans
                                    17Kaikins Alekss
                                    • 60'
                                    10Bankovskis Raitis
                                      5Vasiļevskis Mikus
                                        17Zustars Artūrs
                                          9Puzirevskis Artjoms
                                            16Vuškāns Ronalds
                                              10Vapne Lūkass
                                              • 46'
                                              14Ļebedevs Ņikita
                                                15Keršys Kristupas
                                                  8Kroļikovs Daniels
                                                  • 40'
                                                  18Kuzņecovs Rihards
                                                    15Ostapenko Artūrs
                                                    • 11'
                                                    • 47'
                                                    16Bušmeisters Ričards
                                                      18Mitkovecs Aleks
                                                        8Spalva Klāvs
                                                          3Zavackis Žans
                                                            11Pavlovskis Artjoms
                                                              Galvenais treneris
                                                              Vicehovskis ViktorsGluščuks Andrejs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Gluhovs Andrejs
                                                              1 tiesneša asistents: Romanovskis Kristiāns
                                                              2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis