LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

1. kārta, 04/04/2018 11:30

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 35
Rīgas Futbola skola
1
FS METTA
0
1Maculevičs Konstantīns
    1Parfjonovs Ņikita
      26Žaleiko Gļebs
      • 47'
      2Melnis Bruno
        25Ustinovs Artjoms
          79Būmanis Rihards
            13Kadikovs Luka
              6Meroža Noa
                10Aleksejevs Aleksandrs
                  18Zariņš Gustavs (C)
                    15Markuševskis Artjoms
                      21Atars Kristers
                        20Grīnbergs Marats
                          8Mičulis Edgars
                            18Vīksna Aivars (C)
                              29Eglītis Raivo
                                4Rožkalns Toms
                                  28Cvetkovs Vadims
                                    2Ilenāns Kristiāns
                                      66Kangars Alans
                                        14Sorokins Maksims
                                          7Aizpurietis Emīls
                                            17Penka Ričards
                                              4Krauklis Markuss Oto
                                                5Pumpurs Mārtiņš
                                                • 65'
                                                99Grimze Markuss
                                                  22Gorodņickis Roberts
                                                  • 19'
                                                  9Liepiņš Linards
                                                    3Kuzņecovs Roberts
                                                      12Rusiņš Marks
                                                        27Raizers Dmitrijs
                                                          Galvenais treneris
                                                          Kohans Dmitrijs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                                          1 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                                                          2 tiesneša asistents: Grābējs Deniss