LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

U-16 meiteņu pavasara kauss 2018

5. kārta, 08/03/2018 13:50

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 45
Rīgas Futbola skola
0
FS Metta/OSC
0
12Jeržanina Anna
    1Siņutkina Laura
      1Starceva Elīna
        11Treimane Nelle (C)
          2Krjučkova Jūlija
            21Mihailova Oļesja
              22Fiošina Darja
                10Lipšāne Amēlija
                  18Gricienko Ērika
                    23Polka Līva
                      20Kivliņa Anastasija
                        12Zankovska Tīna
                          16Lubiņa Arta Luīze
                            33Eglīte Kate
                              7Sadikova Vasilisa
                                25Poiša Laura Viviāna
                                  10Mazurova Milana
                                    13Sidorova Sofija
                                      19Medvedeva Amanda
                                        96Rungule Elīza Elizabete
                                          3Gergeležiu Sofija (C)
                                            7Daņilova Katrīna
                                              15Dubovicka Anastasija
                                                61Liepiņa Evelīna
                                                  9Nagle Ksenija
                                                    8Mežecka Fanija
                                                      11Suvītra Diāna
                                                        29Tihomirova Adriana Nikola
                                                          14Teļukeviča Marina
                                                            22Sidere Patrīcija Enia
                                                              17Ušpaleviča Evelīna
                                                                13Zorina Jekaterina
                                                                  4Savnore Anna Liene
                                                                    Galvenais treneris
                                                                    Šaļimova Tatjana
                                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                    Galvenais tiesnesis: Didriķe Līga
                                                                    1 tiesneša asistents: Debiša Tatjana
                                                                    2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs