LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-14

1. kārta, 31/01/2018 10:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 30
Rīgas Futbola skola
1
JFC Skonto
0
1Maculevičs Konstantīns
    1Šemetovs Ruslans
      3Kuzņecovs Roberts
        16Žuravļovs Aleksandrovs Daniils
          22Gorodņickis Roberts
            99Kamskovs Māris
              25Ustinovs Artjoms
                23Ratačovs Jaroslavs
                  27Raizers Dmitrijs
                    9Boroduška Ēriks
                      17Penka Ričards
                        4Persņakovs Artjoms
                          26Žaleiko Gļebs
                          • 5'
                          22Hudožitkins Vladimirs
                            18Vīksna Aivars (C)
                              7Matajevs Andrejs
                                11Fedotovs Ralfs
                                  40Fokins Danila
                                    13Kadikovs Luka
                                      20Vissarionovs Artjoms
                                        10Aleksejevs Aleksandrs
                                          2Muradjans Armans
                                            2Ilenāns Kristiāns
                                              11Karetins Artjoms
                                                9Trefilovs Vadims
                                                  3Zaicevs Artjoms
                                                    14Sorokins Maksims
                                                    • 34'
                                                    13Silajevs-Kožurovs Deniss
                                                      5Pumpurs Mārtiņš
                                                        8Čerņins Ļevs
                                                          4Habarovs Dmitrijs
                                                            12Gorjačko Dmitrijs
                                                              15Markuševskis Artjoms
                                                                17Vostrikovs Andrejs (C)
                                                                  8Morozs Iļja
                                                                    Galvenais treneris
                                                                    Kohans DmitrijsŠarando Aleksejs
                                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                    Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                                                    1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                                                    2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita