LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

9. kārta, 21/06/2018 14:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 25
Rīgas Futbola skola
0
JFC Skonto
1
1Maculevičs Konstantīns
    16Millers Siliņš Emīls Martins
      12Rusiņš Marks
        1Reinvalds Edgars
          14Sorokins Maksims
            4Presņakovs Artjoms
              7Višņevskis Artjoms
                2Muradjans Armans
                  22Gorodņickis Roberts
                    99Kamskovs Māris
                      26Žaleiko Gļebs
                      • 70'
                      10Fokins Danila
                        17Penka Ričards
                          13Silajevs-Kožurovs Deniss
                            4Habarovs Dmitrijs
                              17Vostrikovs Andrejs (C)
                                20Grīnbergs Marats
                                  19Kozeļko Aleksandrs
                                    27Raizers Dmitrijs
                                      9Nosegbe Suško Daniels
                                      • 48'
                                      18Vīksna Aivars (C)
                                      • 40'
                                      21Boroduška Ēriks
                                      • 70'+1'
                                      15Markuševskis Artjoms
                                        3Zaicevs Artjoms
                                          10Aleksejevs Aleksandrs
                                            20Vissarionovs Artjoms
                                              9Trefilovs Vadims
                                                14Gandlers Artjoms
                                                  13Kadikovs Luka
                                                    7Matajevs Andrejs
                                                      8Morozs Iļja
                                                        34Upmalis Roberts
                                                          3Kuzņecovs Roberts
                                                            2Ilenāns Kristiāns
                                                              Galvenais treneris
                                                              Kohans DmitrijsŠarando Aleksejs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Svarinskis Igors
                                                              1 tiesneša asistents: Eniks Kārlis
                                                              2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris