LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-13A

2. kārta, 11/04/2018 14:00

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 50
Rīgas Futbola skola
2
JFC Skonto
1
22Zandreiters Rūdolfs
    1Šemetovs Ruslans
      1Kupčus Daņiils
        8Hudožitkins Vladimirs
          4Bobovs Roberts
            13Ruskulis Ričards
              19Čaika Dinis
                18Murauskis Ņikita
                  18Senčenko Roberts
                    10Pastors Ēriks
                      24Kurusovs Mihails
                        2Martinovičs Akims
                          5Antonovs Maksims
                            4Persņakovs Artjoms
                              7Ivanovs Oļegs
                                5Manija Klimentijs
                                  11Mirmanovs Bogdans
                                    11Kravčeņa Artūrs
                                      3Ļimankins Dmitrijs
                                        7Morozovs Iļja
                                          6Salims Romāns
                                            20Vissarionovs Artjoms (C)
                                            • 35'
                                            26Zandreiters Valters
                                            • 56'
                                            14Mauliņš Rūdolfs
                                              9Bogomolovs Mihails
                                                16Povars Daniels
                                                  2Kohs Kristaps
                                                    12Golovičers Ivans
                                                      10Borisenoks Žans (C)
                                                      • 26'
                                                      9Boroduška Ēriks
                                                        15Vlasovs Donats
                                                          3Milevičs Jevgeņijs
                                                            27Bļinovs Artjoms
                                                              13Sinevičs Timurs
                                                                Galvenais treneris
                                                                Korabļovs Igors
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Morozovs Jevgēnijs