LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu futbola līga 2017

2. kārta, 29/04/2017 18:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 55
Rīgas Futbola skola
5
Riga United Ladies
0
12Ibragimova Marija
  • 15'
13Vaivode Enija-Anna
    10Voitāne Sandra
    • 58'
    • 70'
    11Patupa Līga
      6Matīsa Olga
      • 4'
      • 87'
      7Berish Elke Tami
        18Lūse Karīna
          18Muzikante Larisa
          • 73'
          19Ņikiforova Margarita
            6Auziņa Baiba
              4Ševcova Olga
              • 44'
              • 85'
              17Arzubova Jevgēnija
              • 90'+1'
              7Fedotova Renāte
                19Gronvold Marte
                  17Ročāne Anastasija (C)
                    15Jorgensen Julie Moe
                    • 63'
                    8Zaičikova Viktorija
                    • 46'
                    10Levikina Darija
                    • 69'
                    • 90'+1'
                    3Krūmiņa Anna
                      8Vitmore Selga Penelope
                        14Giržda Kristīne
                        • 29'
                        5Bjorkum Gjerde Marit Synove (C)
                          Rezervisti
                          1Dubova Anna
                            14Kohlsaat Leonie Maria-Luise Denise
                            • 73'
                            • 80'
                            20Širmanova Veronika
                            • 46'
                            9Burk Lilo Valerie
                            • 63'
                            21Čemertāne Anastasija
                              22Lidenthal Jana
                              • 90'+1'
                              2Ņikitina Elīna
                              • 87'
                              15Zadorožņuka Olga
                              • 70'
                              Galvenais treneris
                              Šakurova KarīnaZālītis Artūrs
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Eižvertiņš Jurijs
                              1 tiesneša asistents: Debiša Tatjana
                              2 tiesneša asistents: Vītola Marita