LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-15

2. kārta, 17/01/2018 12:45

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
Rīgas Futbola skola
3
SK Super Nova
0
1Šipicins Edvards
    36Iesalnieks Niks
      21Ročans Vadims
      • 4'
      69Šusts Jēkabs-Māris
        14Ļebedevs Ņikita
          31Butāns Markuss
            22Majorovs Ivans
              24Raginskis Daniels
                10Bankovskis Raitis
                  12Cīrulis Matīss Ričards
                    5Skorinkins Oļegs
                      22Žabins Leonards
                        6Alksnis Artis
                          21Brigzna Kārlis
                            15Ostapenko Arsēnijs
                            • 33'
                            11Janišs Ādams
                              3Zavackis Žans
                                4Druzenko Artjoms
                                  9Masalovs Maksimiliāns
                                    33Kauliņš Ričards
                                      18Mitkovecs Aleks
                                        8Godiņš Kristians
                                          7Derevjanko Daņila
                                            40Krancmanis Arturs
                                              4Matvejevs Artūrs
                                                10Zelmanis Rolands
                                                  8Kroļikovs Daniels (C)
                                                  • 21'
                                                  5Cīrulis Jegors
                                                    16Vuškāns Ronalds
                                                      29Gruntmanis Ralfs Mārtiņš (C)
                                                        23Ostapenko Artūrs
                                                        • 12'
                                                        2Kuzmins Ņikita
                                                          2Ārgalis Artjoms
                                                            23Skugarevs Dmitrijs
                                                              Galvenais treneris
                                                              Vicehovskis ViktorsKalns Jurģis
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                                              1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                                              2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris