LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-15

2. kārta, 17/01/2018 12:45

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
Rīgas Futbola skola
3
SK Super Nova
0
1Šipicins Edvards
    36Iesalnieks Niks
      6Alksnis Artis
        33Kauliņš Ričards
          14Ļebedevs Ņikita
            2Kuzmins Ņikita
              21Ročans Vadims
              • 4'
              11Janišs Ādams
                2Ārgalis Artjoms
                  8Godiņš Kristians
                    16Vuškāns Ronalds
                      69Šusts Jēkabs-Māris
                        23Ostapenko Artūrs
                        • 12'
                        4Druzenko Artjoms
                          5Skorinkins Oļegs
                            10Zelmanis Rolands
                              4Matvejevs Artūrs
                                29Gruntmanis Ralfs Mārtiņš (C)
                                  9Masalovs Maksimiliāns
                                    31Butāns Markuss
                                      7Derevjanko Daņila
                                        23Skugarevs Dmitrijs
                                          8Kroļikovs Daniels (C)
                                          • 21'
                                          22Žabins Leonards
                                            15Ostapenko Arsēnijs
                                            • 33'
                                            40Krancmanis Arturs
                                              22Majorovs Ivans
                                                12Cīrulis Matīss Ričards
                                                  10Bankovskis Raitis
                                                    21Brigzna Kārlis
                                                      18Mitkovecs Aleks
                                                        24Raginskis Daniels
                                                          3Zavackis Žans
                                                            5Cīrulis Jegors
                                                              Galvenais treneris
                                                              Vicehovskis ViktorsKalns Jurģis
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                                              1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                                              2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris