LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-16

1. kārta, 24/01/2018 10:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 70
Rīgas Futbola skola
4
SK Super Nova
0
12Sokolovs Maksims
    1Vēveris Ralfs
      1Vilkovs Sergejs
        16Brikmanis Kārlis
          19Čukarins Jevgenijs
            24Korotkevičs Artjoms
              14Guļijevs Damirs
                15Sondors Vladislavs
                  18Butorins Artjoms
                    17Puškins Vladislavs
                      16Zālītis Juris
                        11Sprukulis Kristians
                          7Trjahovs Daniils
                            8Gricevičs Žans Frančesko
                              3Vorančuks Vladislavs
                                12Gržeškevičs Damirs
                                  4Meļņiks Deniss (C)
                                  • 20'
                                  22Tolstojs Alens Kristiāns
                                    10Griškovs Guntis
                                      20Butovskis Aleksandrs
                                        8Zamullo Artjoms
                                          81Mickēvičs Andžejs
                                            21Kazaks Krišjānis
                                              6Puhovs Dmitrijs
                                                9Cvetkovs Gļebs
                                                • 4'
                                                • 35'
                                                9Uzoliņš Edgars
                                                  22Gorodnickis Artūrs
                                                  • 30'
                                                  3Pavlovs Ņikita
                                                    13Matvejevs Ivans
                                                      5Brusovs Deniss
                                                        2Boļšakovs Igors
                                                          31Cielavs Roberts
                                                            5Bāliņš Krists
                                                              18Semjonovs Iļja
                                                                21Zeņģis Rūdolfs (C)
                                                                  Galvenais treneris
                                                                  Stradiņš AleksandrsKalns Jurģis
                                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                  Galvenais tiesnesis: Ķēniņš Artis
                                                                  1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                                  2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris