LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15

3. kārta, 23/04/2018 14:30

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 50
Rīgas Futbola skola
4
SK Super Nova
0
1Šipicins Edvards
    36Iesalnieks Niks
      24Ofmans Vjačeslavs
        2Kuzmins Ņikita
          17Zustars Artūrs
            40Krancmanis Arturs
              2Ārgalis Artjoms
                31Butāns Markuss
                  16Vuškāns Ronalds
                    15Gruntmanis Ralfs Mārtiņš
                      21Ročans Vadims
                        33Kauliņš Ričards
                          6Alksnis Artis
                          • 66'
                          23Skugarevs Dmitrijs
                            9Masalovs Maksimiliāns
                            • 5'
                            18Švalkovskis Kristofers
                              18Mitkovecs Aleks
                                22Žabins Leonards
                                  15Ostapenko Artūrs
                                    8Godiņš Kristians
                                      10Bankovskis Raitis
                                      • 51'
                                      • 54'
                                      10Zelmanis Rolands
                                        3Zavackis Žans
                                        • 17'
                                        32Vihmanis Rinalds
                                          8Kroļikovs Daniels
                                            12Cīrulis Matīss Ričards
                                              23Ostapenko Arsēnijs (C)
                                              • 48'
                                              5Cīrulis Jegors
                                                22Majorovs Ivans
                                                  4Druzenko Artjoms
                                                    14Ļebedevs Ņikita
                                                      21Brigzna Kārlis
                                                        13Kodoliņš Lūkass
                                                          Galvenais treneris
                                                          Vicehovskis ViktorsPerepļotkins Andrejs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                                          1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                          2 tiesneša asistents: Kazāks Lauris