LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14

10. kārta, 06/06/2018 14:00

NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, Riga
Skatītāju skaits: 25
Rīgas Futbola skola
8
SK Super Nova
0
1Maculevičs Konstantīns
    0Mūrnieks Rainers
      12Rusiņš Marks
        24Paeglis Aleksis
          11Fedotovs Ralfs
            72Šēpers Kristaps
              20Grīnbergs Marats
                22Žabins Leonards (C)
                  17Penka Ričards
                    7Filipsons Bruno
                      4Habarovs Dmitrijs
                        12Cīrulis Matīss Ričards
                          13Kadikovs Luka
                            23Brakovskis Dāvis
                              3Kuzņecovs Roberts
                                64Ivanovskis Voicehs Ralfaels
                                  15Markuševskis Artjoms
                                    76Gorbaņs Maksims
                                      14Sorokins Maksims
                                        47Sejāns Artūrs
                                          26Žaleiko Gļebs
                                          • 6'
                                          40Sterkins Daniels
                                            10Aleksejevs Aleksandrs
                                              35Šeps Daniels
                                                22Gorodņickis Roberts
                                                  18Jakubovskis Roberts
                                                    18Vīksna Aivars (C)
                                                    • 22'
                                                    • 39'
                                                    • 46'
                                                    10Zelmanis Rolands
                                                      2Ilenāns Kristiāns
                                                      • 12'
                                                      8Godiņš Kristians
                                                        27Raizers Dmitrijs
                                                        • 44'
                                                        • 69'
                                                        11Janišs Ādams
                                                          8Morozs Iļja
                                                          • 20'
                                                          17Kārkliņš Mareks
                                                            5Pumpurs Mārtiņš
                                                              31Kazaks Reinis
                                                                Galvenais treneris
                                                                Kohans DmitrijsEižvertiņš Artūrs
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Ikaunieks Jānis
                                                                1 tiesneša asistents: Kazāks Lauris
                                                                2 tiesneša asistents: Leladze Roberts