LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA 1.līga 17/18 Rietumu konference

3. kārta, 25/11/2017 14:30

Dobeles sporta halle, Dobele Municipality
Skatītāju skaits: 90
RSU/Miltiņkrogs-Dobele
8
FK Tukums 2000/TSS
3
16Andrejevs Edgars
    71Lāža Tomass
      30Dobrājs Emīls
        1Švēders Arvis
          10Stankevičs Kristaps
            37Šverins Mārtiņš
              28Giorgadze Šota
                44Omeļjaņenko Edgars
                  77Kravčenkovs Andrejs
                    43Zeilis Rihards
                      69Mhitarjans Alberts (C)
                      • 39'
                      39Reinfelds Miķelis
                        18Mhitarjans Artūrs
                        • 11'
                        45Kalnciems Rinalds
                          19Pinka Žanis
                          • 24'
                          48Valters Artūrs
                            7Strautiņš Edgars
                            • 26'
                            • 39'
                            27Krūmiņš Krists
                              25Ludboržs Elgars
                              • 9'
                              30Ostrovskis Artis Ojārs
                              • 39'
                              23Baļčūns Kristaps
                                25Jēkabsons Edgars
                                  11Puhaļskis Marks
                                    36Jēgers Edgars
                                      5Zagrebins Pāvels
                                      • 10'
                                      • 33'
                                      • 37'
                                      41Cīrulis Sandris
                                        50Aizgrāvis Toms (C)
                                        • 22'
                                        • 27'
                                        • 33'
                                        • 39'
                                        Galvenais treneris
                                        Matrjoņins Jevgēnijs
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Pirmais tiesnesis: Kornejevs Aleksandrs
                                        Otrais tiesnesis: Sarva Andris
                                        Trešais tiesnesis: Strautiņš Aivars