LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

26. kārta, 13/08/2017 17:00

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 130
RTU FC/Skonto Academy
0
BFC Daugavpils
2
98Orols Frenks Dāvids
    1Vlasovs Aleksandrs
      4Bagdasarjans Davids
        8Vasiļjevs Sergejs
        • 46'
        23Smuļko Marks
          10Ševčuks Iļja
          • 66'
          5Andersons Krišs
            13Ivanovs Aleksandrs
              2Šeļegovičs Oto
                9Skrebels Raivis
                  27Krasivorons Aleksejs
                    12Sokolovs Jurijs
                      13Kovaļkovs Igors
                      • 74'
                      6Cucurs Dāvis
                        7Borovikovs Vadims
                          16Urbāns Edgars
                          • 59'
                          11Jankovskis Ņikita (C)
                          • 38'
                          11Žaldovskis Ričards
                          • 12'
                          • 89'
                          8Petunovs Marks
                          • 90'
                          4Litvinskis Dmitrijs (C)
                            18Grjaznovs Aleksejs
                            • 83'
                            5Liholetovs Pāvels
                              Rezervisti
                              29Puzirevskis Jurijs
                                22Sļepčonoks Vadims
                                  22Vilcāns Dāvis
                                    15Sibirjanovs Dainis
                                    • 89'
                                    21Rusakovs Jurijs Georgs
                                      18Kouadio Alain Cedric Herve
                                      • 46'
                                      • 67'
                                      • 82'
                                      15Damiano Vincenzo Abraham
                                        7Zalaks Verners
                                        • 59'
                                        12Savčenko Iļja
                                          14Pakers Haralds
                                            30Kizilovs Daniels
                                              3Fjodorovs Iļja
                                              • 79'
                                              3Šibass Henrijs
                                              • 83'
                                              17Kopre Zoran
                                              • 66'
                                              • 79'
                                              Galvenais treneris
                                              Šarando AleksejsMorozs Viktors
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Galvenais tiesnesis: Ķere Mareks
                                              1 tiesneša asistents: Bondars Viktors
                                              2 tiesneša asistents: Vanaga Diāna
                                              Ceturtais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                              Tiesnešu inspektors: Voitkovs Jevgēnijs