LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

18. kārta, 22/09/2018 17:00

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 50
RTU FC/Skonto Academy
0
BFC Daugavpils / Progress
1
1Orols Frenks Dāvids
    1Dubodelovs Ivans
      30Ķipsts Roberts
        30Sokolovs Jurijs
          7Lukin Gleb
          • 35'
          18Kouadio Alain Cedric Herve
            19Bāliņš Klāvs
            • 88'
            3Iļjins Kirils
            • 70'
            10Grjaznovs Aleksejs
            • 78'
            • 81'
            9Askerov Vugar
            • 46'
            4Juhņevičs Ņikita
            • 18'
            19Afanasjevs Valerijs
            • 90'+1'
            • 90'+1'
            11Jankovskis Ņikita (C)
            8Skrebels Raivis (C)
              12Silva Lelis Leonardo
              • 47'
              7Cucurs Dāvis
                5Andersons Krišs
                • 32'
                11Žaldovskis Ričards
                • 46'
                21Krasivorons Aleksejs
                • 81'
                20Lebamba Stanislav
                • 48'
                22Dobrecovs Devids
                • 60'
                27Zalaks Verners
                  Rezervisti
                  17Barakov Bogdan
                    22Žadanovs Daniils
                      18Pačko Ņikita
                        24Carmona Munoz Naisir
                        • 46'
                        • 80'
                        23Smuļko Marks
                        • 81'
                        5Ivanovs Edgars
                        • 46'
                        15Livšics Daniels
                          15Amaral de Oliveira Junior Marcio
                            2Šeļegovičs Oto
                            • 81'
                            4Borisovs Edgars
                              8Petunovs Marks
                              • 35'
                              10Sibirjanovs Dainis
                                27Vilcāns Dāvis
                                  17Magrins Roberts
                                  • 90'+1'
                                  Galvenais treneris
                                  Poļakovs NikolajsMorozs Viktors
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                                  1 tiesneša asistents: Botošs Ruslans
                                  2 tiesneša asistents: Botošs Vasīlijs
                                  Ceturtais tiesnesis: Utināns Andris
                                  Tiesnešu inspektors: Pukijāns Jānis