LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

19. kārta, 09/09/2017 14:00

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 100
RTU FC/Skonto Academy
2
FK Auda
3
98Orols Frenks Dāvids
    1Mežulis Alfrēds
      19Rosoha Aleksejs
        3Škirjatovs Igors
          8Petunovs Marks
          • 8'
          • 72'
          29Gorkšs Rihards
            28Hudihs Ņikita
            • 61'
            • 76'
            8Labanovskis Mareks Matīss
              27Krasivorons Aleksejs
                13Grauze Ričards
                • 89'
                5Andersons Krišs
                  4Apsītis Jānis
                  • 72'
                  12Savčenko Iļja
                  • 68'
                  89Ivakins Ņikita
                  • 81'
                  11Jankovskis Ņikita (C)
                    6Dzikovičs Rihards
                      4Šeļegovičs Oto
                      • 28'
                      • 57'
                      34Moncevičs Uģis
                      • 86'
                      7Borovikovs Vadims
                      • 79'
                      30Gorkšs Jorens (C)
                      • 11'
                      25Bagdasarjans Davids
                        27Tamenieks Silvestrs
                        • 26'
                        • 28'
                        • 56'
                        Rezervisti
                        1Poļakovs Vladislavs
                          24Leme Felipe Ferreira
                            22Vasiļjevs Maksims
                            • 79'
                            19Miezītis Mārtiņš
                              30Rusakovs Jurijs Georgs
                                77Bricis Edgars
                                  35Bagdasarjans Tigrans
                                  • 76'
                                  2Misjuks Grigorijs
                                  • 81'
                                  2Šibass Henrijs
                                  • 57'
                                  11Vītiņš Ēriks
                                    26Atamans Mihails
                                    • 68'
                                    29Vilcāns Dāvis
                                      Galvenais treneris
                                      Zeiberliņš ArmandsPoļakovs Nikolajs
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Golubevs Aleksandrs
                                      1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                      2 tiesneša asistents: Grābējs Deniss
                                      Ceturtais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                      Tiesnešu inspektors: Šaripovs Fjodors