LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

3. kārta, 29/04/2017 18:00

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 75
RTU FC/Skonto Academy
1
FK Progress/AFA Olaine
0
32Dzelme Kristaps
    81Bogdanovs Marks
    • 61'
    11Jankovskis Ņikita (C)
      3Gubins Aleksandrs
        8Petunovs Marks
        • 58'
        • 90'+4'
        8Kaļķis Normunds
        • 46'
        20Kubilovičs Valters
        • 68'
        7Dementjevs Jurijs
        • 25'
        • 46'
        13Kovaļkovs Igors
        • 81'
        26Ždaņko Vladislavs
          27Krasivorons Aleksejs
            14Askerov Vugar
              5Andersons Krišs
                17Strautiņš Edgars
                  29Atbashyan Philip Anthony
                  • 89'
                  10Neverovskis Maksims
                  • 69'
                  3Jurkovs Viktors
                    20Mironov Andrei
                    • 74'
                    15Pavlovskis Pjotrs
                      2Ņesterenko Bogdans (C)
                        12Savčenko Iļja
                          6Telešs Dmitrijs
                          • 63'
                          Rezervisti
                          1Pērkons Deniss
                            1Samharadze Ramini
                              23Smuļko Marks
                              • 68'
                              24Petrovs Ņikita
                              • 69'
                              7Udovičenko Marks
                              • 81'
                              5Jakušenoks Romans
                              • 46'
                              18Morozs Jegors
                              • 89'
                              19Liepiņš Kārlis Miķelis
                                35Ķiršs Raivis
                                  21Baroniņš Voldemārs
                                  • 63'
                                  22Cvetanovičs Romens
                                  • 90'+4'
                                  11Maksimenko Anatolijs
                                  • 46'
                                  30Borovikovs Vadims
                                    23Kuznetcov Aleksandr
                                    • 74'
                                    Galvenais treneris
                                    Morozs ViktorsNesterenko Viktor
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                                    1 tiesneša asistents: Lācis Niklāvs
                                    2 tiesneša asistents: Zavjalovs Gļebs
                                    Ceturtais tiesnesis: Puriņš Ingus
                                    Tiesnešu inspektors: Braga Sergejs