LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

8. kārta, 01/09/2018 17:00

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 50
RTU FC/Skonto Academy
5
FK Smiltene/BJSS
0
1Orols Frenks Dāvids
    1Mežulis Toms
      30Ķipsts Roberts
      • 44'
      8Zariņš Dairis
        7Lukin Gleb
        • 26'
        • 60'
        • 61'
        • 81'
        5Kuprišs Kristaps
        • 27'
        5Andersons Krišs
          9Gaigals Dāvis (C)
          • 54'
          19Bāliņš Klāvs
            6Deičs Eduards
              11Jankovskis Ņikita (C)
                11Akmins Ralfs
                • 86'
                10Grjaznovs Aleksejs
                • 13'
                • 30'
                • 71'
                23Rozītis Rūdis
                  12Silva Lelis Leonardo
                    2Klots Reinholds
                    • 65'
                    4Juhņevičs Ņikita
                    • 72'
                    16Veģeris Eduards
                    • 15'
                    22Dobrecovs Devids
                    • 63'
                    • 79'
                    13Rakštelis Mārtiņš
                      18Pačko Ņikita
                      • 63'
                      24Rullis Ričards
                        Rezervisti
                        27Vilcāns Dāvis
                          7Siliņš Valters Valts
                          • 65'
                          8Petunovs Marks
                          • 63'
                          10Rozītis Kārlis
                          • 27'
                          3Kizilovs Daniels
                            13Boļšakovs Ņikita
                            • 81'
                            2Šeļegovičs Oto
                              23Smuļko Marks
                              • 79'
                              15Livšics Daniels
                              • 71'
                              Galvenais treneris
                              Dūmiņš Raimonds
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                              1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                              2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita
                              Ceturtais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                              Tiesnešu inspektors: Kazāks Ivars