LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

9. kārta, 10/06/2017 17:00

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 57
RTU FC/Skonto Academy
0
FK Smiltene/BJSS
1
32Dzelme Kristaps
    95Sausais Dagnis (C)
      20Cvetanovičs Romens
      • 28'
      17Teremko Elvis
      • 90'+1'
      7Borovikovs Vadims
      • 44'
      7Priede Jānis
        13Kovaļkovs Igors
          13Rakštelis Mārtiņš
            27Atbashyan Philip Anthony
              15Stūris Artūrs
                5Andersons Krišs
                • 73'
                9Putrālis Reinis
                  15Pavlovskis Pēteris
                  • 23'
                  5Rozītis Rūdis
                  • 75'
                  11Jankovskis Ņikita (C)
                    27Veģeris Eduards
                      23Smuļko Marks
                      • 72'
                      6Deičs Eduards
                      • 57'
                      2Bagdasarjans Davids
                      • 66'
                      12Rullis Ričards
                      • 90'
                      3Jurkovs Viktors
                      • 30'
                      11Stīpnieks Eduards
                      • 20'
                      Rezervisti
                      12Šibass Henrijs
                      • 23'
                      1Mežulis Toms
                        35Ķiršs Raivis
                          22Paeglis Mairis
                          • 90'
                          18Morozs Jegors
                          • 72'
                          3Klots Reinholds
                          • 75'
                          30Kubilovičs Valters
                            22Hudihs Ņikita
                              29Udovičenko Marks
                                24Vilcāns Dāvis
                                  Galvenais treneris
                                  Morozs ViktorsDūmiņš Raimonds
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Bačuks Andris
                                  1 tiesneša asistents: Bucis Armands
                                  2 tiesneša asistents: Žvirblis Viesturs
                                  Ceturtais tiesnesis: Romanovskis Kristians
                                  Tiesnešu inspektors: Osipovs Vladimirs