LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

5. kārta, 19/05/2018 17:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 60
RTU FC/Skonto Academy
11
FK Staiceles Bebri
1
98Orols Frenks Dāvids
    1Kārkliņš Andis
      15Pavlovskis Pjotrs (C)
        2Ģērmanis Nauris
          19Bāliņš Klāvs
          • 66'
          • 75'
          3Smiļģis Toms
          • 22'
          8Petunovs Marks
          • 54'
          8Petrivs Artūrs
            5Andersons Krišs
              10Līsmanis Ronalds
                30Ķipsts Roberts
                • 42'
                • 72'
                4Lapss Jānis
                  12Livšics Daniels
                  • 61'
                  14Savinovs Mārcis
                  • 40'
                  • 57'
                  • 65'
                  22Krautmanis Jānis
                  • 63'
                  • 71'
                  9Skopenko Žanuels
                  • 12'
                  7Gogolashvili Giorgi
                  • 14'
                  • 19'
                  • 24'
                  • 82'
                  • 90'
                  13Lazdiņš Daniels
                    13Kovaļkovs Igors
                    • 37'
                    11Grāveris Kalvis (C)
                    • 35'
                    • 75'
                    4Juhņevičs Ņikita
                    • 45'
                    19Savinovs Māris
                    • 46'
                    Rezervisti
                    1Barakov Bogdan
                      31Miņins Adrians
                        2Šeļegovičs Oto
                        • 75'
                        15Sijāts Oskars
                          27Boļšakovs Ņikita
                          • 37'
                          • 52'
                          17Ustrisovs Lotārs
                          • 65'
                          • 71'
                          11Jankovskis Ņikita
                          • 54'
                          7Talcis Ingus
                          • 46'
                          • 65'
                          23Smuļko Marks
                          • 61'
                          6Višņakovs Jurijs
                          • 65'
                          • 78'
                          3Šibass Henrijs
                          • 72'
                          18Migliņš Mareks
                          • 12'
                          25Rusakovs Jurijs Georgs
                            Galvenais treneris
                            Valaņins Jānis
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                            1 tiesneša asistents: Makarovs Andrejs
                            2 tiesneša asistents: Čižovs Georgijs
                            Ceturtais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                            Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo