LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

9. kārta, 14/07/2018 17:00

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 81
RTU FC/Skonto Academy
1
FK Tukums 2000/TSS
3
1Orols Frenks Dāvids
    1Križanovskis Artjoms
      18Pačko Ņikita
        14Mukins Vladimirs
          10Grjaznovs Aleksejs
          • 31'
          19Kuznetsov Stanislav
            11Jankovskis Ņikita (C)
            • 39'
            20Bērziņš Raivis
              30Ķipsts Roberts
              • 68'
              7Kalnciems Rinalds
              • 44'
              • 46'
              7Lukin Gleb
              • 79'
              21Krūmiņš Krists
              • 15'
              19Bāliņš Klāvs
              • 31'
              3Terentiev Vladyslav
                22Dobrecovs Devids
                • 69'
                18Salmiņš Rūdolfs
                • 66'
                • 90'+2'
                3Jermolajevs Edgars
                  6Reingolcs Rūdolfs
                    5Andersons Krišs
                      5Ozols Atis
                        4Juhņevičs Ņikita
                        • 46'
                        13Aizgrāvis Toms (C)
                          Rezervisti
                          98Barakov Bogdan
                            15Grīslis Toms Kristians
                            • 90'+2'
                            12Livšics Daniels
                            • 31'
                            17Švāns Kristers Eduards
                              27Vilcāns Dāvis
                                9Leja Ronalds
                                • 46'
                                2Šeļegovičs Oto
                                • 79'
                                8Salmiņš Kārlis
                                  8Petunovs Marks
                                  • 46'
                                  • 70'
                                  • 84'
                                  21Krasivorons Aleksejs
                                  • 68'
                                  23Smuļko Marks
                                  • 69'
                                  Galvenais treneris
                                  Lapsa Andrejs
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Treimanis Andris
                                  1 tiesneša asistents: Gudermanis Haralds
                                  2 tiesneša asistents: Spasjonņikovs Aleksejs
                                  Ceturtais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                  Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo