LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

5. kārta, 13/05/2017 14:00

Rīgas 49. vidusskolas stadions, Riga
Skatītāju skaits: 52
RTU FC/Skonto Academy
0
Grobiņas SC
2
98Dzelme Kristaps
    31Sopots Gļebs
      35Krasivorons Aleksejs
        17Knapšis Emīls
          27Atbashyan Philip Anthony
          • 82'
          10Stankus Ariks (C)
            8Petunovs Marks
            • 18'
            14Simsons Artis
              11Jankovskis Ņikita (C)
                2Dobrecovs Devids
                • 55'
                5Andersons Krišs
                  13Tīls Filips
                  • 21'
                  • 67'
                  13Kovaļkovs Igors
                    7Lupkins Matīss
                    • 63'
                    29Bagdasarjans Davids
                    • 68'
                    15Jēkabsons Emīls
                      20Kubilovičs Valters
                      • 46'
                      8Freimanis Edgars
                      • 71'
                      12Savčenko Iļja
                        18Gulbis Krists Kristers
                          3Jurkovs Viktors
                            5Kupčs Arturs
                            • 26'
                            • 47'
                            • 80'
                            Rezervisti
                            1Pērkons Deniss
                              19Nīcis Valdis
                              • 71'
                              23Smuļko Marks
                              • 82'
                              3Ostelis Zigis
                              • 80'
                              18Morozs Jegors
                              • 46'
                              20Sāmietis Raimonds
                              • 63'
                              30Cvetanovičs Romens
                                15Pavlovskis Pjotrs
                                • 68'
                                22Borovikovs Vadims
                                • 18'
                                7Udovičenko Marks
                                  Galvenais treneris
                                  Morozs ViktorsDobrecovs Viktors
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Veģeris Mārtiņš
                                  1 tiesneša asistents: Jermolajeva Jeļena
                                  2 tiesneša asistents: Makarovs Andrejs
                                  Ceturtais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                  Tiesnešu inspektors: Bērziņš Aldis