LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

3. kārta, 05/05/2018 18:30

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 115
RTU FC/Skonto Academy
1
Preiļu BJSS
2
98Barakov Bogdan
    95Birjukovs Aleksandrs
      30Ķipsts Roberts
      • 64'
      20Babris Miks
      • 11'
      10Grjaznovs Aleksejs
      • 21'
      2Reinis Valters
      • 9'
      • 62'
      22Krautmanis Jānis
        11Babris Matīss
          5Andersons Krišs
            5Breidaks Vladislavs
              7Gogolashvili Giorgi
                18Pastars Renārs
                  15Pavlovskis Pjotrs
                    12Bulmeisters Jānis
                      11Jankovskis Ņikita (C)
                      • 5'
                      8Jubels Aleksandrs
                        27Boļšakovs Ņikita
                        • 58'
                        19Vavilovs Vitālijs
                        • 83'
                        8Petunovs Marks
                          3Aguls Vitālijs
                          • 82'
                          19Bāliņš Klāvs
                            14Trūps Aleksandrs (C)
                            • 17'
                            Rezervisti
                            25Livšics Daniels
                            • 21'
                            17Mitrofanovs Iļja
                            • 83'
                            2Šeļegovičs Oto
                              10Putāns Rolands
                                24Rusakovs Jurijs Georgs
                                  7Caics Aigars
                                  • 62'
                                  4Mihailovs Maksims
                                    16Prokopkins Sergejs
                                      21Krasivorons Aleksejs
                                        13Kovaļkovs Igors
                                        • 58'
                                        Galvenais treneris
                                        Babris Imants
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Vītoliņš Artūrs
                                        1 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                                        2 tiesneša asistents: Botošs Ruslans
                                        Ceturtais tiesnesis: Keziks Jevgenijs
                                        Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs