LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

10. kārta, 21/07/2018 15:00

RTU stadions, Riga
Skatītāju skaits: 170
RTU FC/Skonto Academy
2
SK Super Nova
2
98Barakov Bogdan
    23Serdcevs Vjačeslavs
      4Juhņevičs Ņikita
      • 33'
      • 84'
      30Štrauss Gatis
        10Grjaznovs Aleksejs
        • 62'
        8Pelcis Daniels
        • 52'
        30Ķipsts Roberts
        • 40'
        • 46'
        21Kārkliņš Edgars
        • 12'
        5Andersons Krišs
          18Nagamatsu Shuma
          • 51'
          22Dobrecovs Devids
          • 10'
          77Strautiņš Edgars
            7Lukin Gleb
              14Stradiņš Deniss
              • 59'
              11Jankovskis Ņikita (C)
                2Ņesterenko Bogdans
                • 34'
                21Krasivorons Aleksejs
                • 45'+2'
                4Avdejevs Vadims
                • 56'
                12Livšics Daniels
                  11Perepļotkins Andrejs (C)
                    3Jermolajevs Edgars
                    • 46'
                    26Višņevskis Aigars
                    • 31'
                    Rezervisti
                    1Orols Frenks Dāvids
                      1Balodis Patriks
                        18Pačko Ņikita
                        • 46'
                        • 79'
                        28Keirāns Ruslans
                          13Šibass Henrijs
                          • 46'
                          17Lamša Toms
                            2Šeļegovičs Oto
                              10Skorikovs Deniss
                              • 59'
                              • 83'
                              27Vilcāns Dāvis
                              • 62'
                              91Baroniņš Voldemārs
                                3Deaks Oskars
                                • 31'
                                9Kuzmin Dzmitry
                                • 34'
                                Galvenais treneris
                                Kalns Jurģis
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Vasjukovs Jevgēnijs
                                1 tiesneša asistents: Griščenko Aleksejs
                                2 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                                Ceturtais tiesnesis: Puriņš Ingus
                                Tiesnešu inspektors: Braga Sergejs