LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

12. kārta, 23/07/2017 18:00

Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
Skatītāju skaits: 150
RTU FC/Skonto Academy
2
VALMIERA GLASS VIA
5
1Orols Frenks Dāvids
    16Arnavs Elvis
      12Savčenko Iļja
      • 60'
      4Ērglis Mārcis (C)
      • 76'
      8Petunovs Marks
        7Dubro Mārtiņš
        • 55'
        • 88'
        20Vilcāns Dāvis
          21Dubovs Alvis
          • 12'
          • 47'
          • 62'
          4Šeļegovičs Oto
          • 58'
          17Pallo Artūrs
            5Andersons Krišs
              27Jaunzems Alvis
              • 59'
              • 86'
              • 90'+2'
              23Smuļko Marks
              • 72'
              22Sietinsons Elmārs
                27Počkajevs Aleksejs
                • 81'
                5Jākabsons Kārlis
                  13Kovaļkovs Igors
                    11Savaļnieks Niks
                    • 87'
                    11Jankovskis Ņikita (C)
                    • 68'
                    • 70'
                    3Miķelsons Madis Oskars
                    • 90'
                    2Bagdasarjans Davids
                      23Bankavs Artūrs
                      • 67'
                      Rezervisti
                      29Puzirevskis Jurijs
                      • 58'
                      1Kučinskis Matīss
                        3Šibass Henrijs
                        • 81'
                        14Bērziņš Ulvis
                        • 62'
                        30Boļšakovs Ņikita
                        • 72'
                        6Pūlis Ingars
                          8Kramēns Klāvs
                          • 88'
                          15Riekstiņš Tomass Ralfs
                          • 90'
                          9Zvirbulis Kārlis
                          • 87'
                          25Ģērmanis Nauris
                          • 67'
                          Galvenais treneris
                          Šarando AleksejsĒrglis Gatis
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Caune Ivars
                          1 tiesneša asistents: Platonovs Romans
                          2 tiesneša asistents: Koritko Valdis
                          Ceturtais tiesnesis: Utināns Andris
                          Tiesnešu inspektors: Pēce Ginta