LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Kurzeme/Zemgale 1.posms

2. kārta, 25/05/2018 20:00

Saldus pilsētas futbola stadions, Saldus Municipality
Skatītāju skaits: 30
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
8
AFA Olaine
1
1Kreits Dagnis
    88Aivars Markuss Deins
      15Eglājs Ģirts
      • 61'
      22Tihijs Timurs
        3Ošenieks Uģis
        • 89'
        8Lūsis Oto Renārs
          10Novgorodskis Dmitrijs
          • 13'
          • 19'
          • 62'
          • 72'
          4Radionovs Patriks Kristiāns
          • 44'
          7Panovs Kaspars
          • 5'
          • 46'
          9Drabovičs Ruslans
            6Seļickis Ričards
              11Medvedins Ruslans
              • 90'
              13Konovalovs Vladimirs
              • 2'
              • 10'
              14Ķemers Daniels
              • 60'
              18Glūdiņš Kristaps
              • 61'
              33Semjonovs Jevgēnijs
              • 46'
              33Zariņš Raitis
              • 17'
              • 46'
              18Jurkevičs Pāvels
                8Varnovskis Ginters (C)
                  24Pozņaks Artūrs (C)
                  • 81'
                  19Neilands Kristaps
                    5Balodis Klāvs
                      Rezervisti
                      11Tauberis Kaspars
                      • 72'
                      21Žukovs Ņikita
                      • 46'
                      17Jansons Didzis
                      • 46'
                      • 77'
                      3Seminovičs Kirils
                      • 81'
                      23Opelts Mārcis
                      • 61'
                      17Lapoška Andrejs
                      • 60'
                      26Bergfelds Viesturs
                        5Veinbergs Reinis
                        • 46'
                        29Glāziņš Uģis
                        • 61'
                        Galvenais treneris
                        Gromovs Aleksejs
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Kurpnieks Agnis
                        1 tiesneša asistents: Kurpnieks Ansis
                        2 tiesneša asistents: Kurpniece Patrīcija