LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Kurzeme/Zemgale

12. kārta, 11/09/2018 20:00

Saldus pilsētas futbola stadions, Saldus Municipality
Skatītāju skaits: 100
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
2
FK Kauguri / JSS
0
30Grablovskis Guntars
    1Smirnovs Jevgeņijs
      3Ošenieks Uģis
      • 24'
      • 76'
      16Nosiks Vladimirs
      • 45'
      12Dimza Edgars
        17Riļevs Artemijs
          2Tikums Jānis
            26Kozlovskis Dāvids
            • 63'
            • 69'
            33Zariņš Raitis
              9Briļs Aleksandrs
                23Landmanis Māris
                • 54'
                • 77'
                11Putraševičs Agris
                  8Varnovskis Ginters (C)
                    8Poļakovs Mihails (C)
                    • 57'
                    • 76'
                    13Konovalovs Vladimirs
                    • 57'
                    23Pūliņš Edgars
                      18Glūdiņš Kristaps
                      • 18'
                      • 63'
                      24Geiko Romāns
                        10Novgorodskis Dmitrijs
                        • 65'
                        • 81'
                        • 90'+4'
                        19Burņins Arturs
                        • 54'
                        6Seļickis Ričards
                          22Mamatovs Iļja
                          • 54'
                          Rezervisti
                          11Tauberis Kaspars
                          • 77'
                          2Pevcovs Romāns
                            29Glāziņš Uģis
                              27Bukšs Alvis
                              • 54'
                              • 90'
                              1Kreits Dagnis
                                13Naimovičs Artjoms
                                • 69'
                                5Siļčenkovs Oļegs
                                • 54'
                                15Kravčenko Tonijs
                                  Galvenais treneris
                                  Poļakovs Nikolajs
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Tagijevs Igors
                                  1 tiesneša asistents: Freimanis Haralds
                                  2 tiesneša asistents: Kaļmuks Mihails