LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

C Apakšgrupa

2. kārta, 26/05/2018 13:30

Saldus pilsētas futbola stadions, Saldus Municipality
Skatītāju skaits: 25
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
7
FK Spartaks/Jūrmalas SS
1
0Vītols Roberts
    1Ņikitins Germans (C)
      1Trufānovs Artūrs
        21Križanovskis Maksims
          18Ūselis Niks
            31Āriņš Gothards
            • 70'
            6Eihvalde Elisa
            • 66'
            19Pētersons Ivars
              17Cālītis Mārtiņš
                26Bezdelīga Oskars
                  22Kadirovs Arsenijs
                  • 3'
                  • 44'
                  • 47'
                  18Kalniņš Ēriks Eduards
                    23Beņislavskis Toms
                    • 60'
                    25Alfimovs Ivans
                      16Kudiņš Filips
                        11Goldmanis Roberts
                          33Vilaitis Regnārs
                            10Stepko Ņikita
                              8Augustāns Dāvis
                              • 27'
                              12Kūmiņš Rolands
                                3Fadeičevs Aleksandrs
                                  14Balandiņš Dāvis
                                    14Kulvelis Matīss
                                      4Druvietis Ronalds
                                        10Kļaviņš Kristaps
                                          29Legzdiņš Kristaps
                                            4Loladze Iļja
                                              7Fridmans Emīls
                                                11Kļaviņš Rihards
                                                • 22'
                                                • 37'
                                                7Šteins Andris (C)
                                                • 50'
                                                • 58'
                                                20Zelmenis Kristaps
                                                  15Buls Kristers
                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                    Galvenais tiesnesis: Butajenko Aleksandrs