LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa

8. kārta, 05/07/2018 17:00

Gostiņu stadions, Pļaviņas Municipality
Skatītāju skaits: 20
Sēlijas SS
0
Ilūkstes Novada SS
4
1Prodnieks Adrians Mārcis
    1Multiņš Kristaps
      7Striķis Ralfs
        6Kriškijāns Andris
        • 41'
        3Vecumnieks Endijs
          9Radivinskis Raivis
          • 26'
          5Marcinkevičs Jānis
            14Lazda Oto
              4Lukss Linards
                12Rītiņš Renārs
                  21Timofejevs Kristiāns
                  • 59'
                  30Kūliņš Mikus Gustavs
                    20Lapiņš Jānis
                      18Žurņa Ingars
                      • 46'
                      10Dārziņš Adrians
                        2Fjodorovs Dāvis (C)
                        • 4'
                        • 47'
                        • 50'
                        18Zagorskis Artjoms
                          15Jemeļjanovs Armīns
                            22Mačs Roberts
                              4Trafimovs Kristaps
                                12Maļinovskis Aleksandrs
                                  13Tumarevičs Konstantīns
                                    6Cukanovs Daniels
                                      25Lizaks Rihards
                                        16Čičinskis Justs Jānis
                                          10Rimovičs Renards
                                            8Saliņš Renārs
                                              16Ušackis Jēkabs
                                                17Marcinkevičs Markuss
                                                  33Stumbiņš Tomass
                                                    14Roze Pēteris Rendijs
                                                      19Aizporietis Toms
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Kaņepējs Dainis