LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Latgale

1. kārta, 20/05/2018 14:00

Ilūkstes novada pašvaldības sporta stadions, Ilūkste Municipality
Skatītāju skaits: 40
Sēlijas SS / Ilūkstes NSS
1
Kalupe / Daugavpils novads
3
21Vasiļjevs Ņikita
    1Tvardovskis Igors
      12Bovins Edvīns (C)
        21Koržeņevskis Armands
          10Vasiļevskis Viesturs
          • 62'
          13Maļinovskis Pāvels
            4Uģis Salenieks
              17Romanovskis Aivis
                2Zans Juris
                  11Lazdovskis Sergejs
                    3Upītis Alekss Ēriks
                    • 46'
                    5Lavrentjevs Konstantīns
                    • 56'
                    16Širokovs Jānis
                    • 58'
                    23Siņicins Vadims
                      15Smiķersts Rolands
                      • 58'
                      9Girja Konstantīns
                      • 78'
                      5Stepans Armands
                      • 73'
                      6Koroļovs Ruslans
                      • 46'
                      23Kiseļovs Jevgeņijs
                        20Narovskis Jevgeņijs (C)
                        • 62'
                        9Demjanovs Elvijs
                        • 90'+1'
                        22Lomako Dmitrijs
                        • 69'
                        Rezervisti
                        22Gailis Rolands
                        • 58'
                        34Tračums Edgars
                        • 62'
                        18Biltaurs Artūrs
                        • 62'
                        8Čevers Gatis
                          7Vaņins Ingus
                          • 58'
                          83Koržeņevskis Rolands
                          • 69'
                          19Kaniņš Armīns
                          • 46'
                          12Lukjanovs Oļegs
                            Galvenais treneris
                            Vorotinskis Aleksandrs
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Jermolajevs Aleksejs
                            1 tiesneša asistents: Jermolajevs Anatolijs
                            2 tiesneša asistents: Kohans Edgars