LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa

7. kārta, 07/09/2018 17:00

Gostiņu stadions, Pļaviņas Municipality
Skatītāju skaits: 20
Sēlijas SS
0
Preiļu NBJSS
3
1Prodnieks Adrians Mārcis
    1Silkāns Dāvis
      14Maļinovskis Aleksandrs
        8Podskočijs Eduards
          31Zīle Rinalds
            15Pūga Edvīns
              22Čičinskis Justs Jānis
                6Makejevs Roberts
                  5Roze Pēteris Rendijs
                    4Turčinskis Renāts
                      17Marcinkevičs Markuss
                        11Ancāns Daniels
                          9Dārziņš Adrians
                            16Šņepsts Gints
                              20Nenišķis Mikus
                                10Paļenkovs Romāns
                                  3Cukanovs Daniels
                                    9Mūrnieks Dāvis
                                      12Pakers Rainers
                                        12Kozeris Ēriks
                                          10Kaņepējs Raivo
                                            17Pūdžs Valters
                                            • 39'
                                            7Stumbiņš Tomass
                                              13Urujevs Rainers Tomass
                                              • 20'
                                              • 46'
                                              8Saliņš Renārs
                                                7Stupāns Pēteris
                                                • 49'
                                                18Marcinkevičs Jānis
                                                  5Rusiņš Elvis
                                                    4Lukss Linards
                                                      3Šteinbergs Marsels
                                                        16Striķis Ralfs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Kaņepējs Dainis