LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Attīstības grupa U-13 A apakšgrupa

13. kārta, 30/08/2018 12:00

Gostiņu stadions, Pļaviņas Municipality
Skatītāju skaits: 20
Sēlijas SS
5
Rēzeknes FA/BJSS 2
0
1Prodnieks Adrians Mārcis
    1Šaļcs Raivis
      17Marcinkevičs Markuss
        22Skrebeļs Adrians (C)
          31Zīle Rinalds
            12Lucatnieks Armands
              18Stumbiņš Tomass
              • 38'
              • 40'
              • 42'
              10Kabaļs Maksims
                20Čičinskis Justs Jānis
                  28Žukovs Dainis
                    5Dārziņš Adrians
                      27Sokolovs Andrejs
                        8Saliņš Renārs
                          20Timofejevs Gustavs
                            7Aizporietis Toms
                              49Mihailovs Dmitrijs
                                12Pakers Rainers
                                  51Mihailovs Pāvels
                                    10Kaņepējs Raivo
                                      57Vancāns Jēkabs
                                        22Mačs Roberts
                                          47Kužeļevs Edgars
                                            21Timofejevs Kristiāns
                                            • 39'
                                            21Semjonovs Ingus
                                              32Nenišķis Mikus
                                                59Prohorovs Antons
                                                  3Cukanovs Daniels
                                                    25Rudzišs Raitis
                                                      2Roze Pēteris Rendijs
                                                      • 18'
                                                      60Erts Madis
                                                        16Striķis Ralfs
                                                        • 1'
                                                        24Jemeļjanovs Ervīns
                                                          4Lukss Linards
                                                            52Breidaks Toms
                                                              9Marcinkevičs Jānis
                                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                Galvenais tiesnesis: Kaņepējs Dainis