LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

9. kārta, 04/07/2018 20:00

Piņķu stadions, Piņķi
Skatītāju skaits: 70
SK Babīte
0
FK Salaspils / SK Kengaroos
4
16Soroka Artjoms
    12Prokopenko Vadym (C)
      71Astafjevs Vitālijs (C)
        20Siliņš Alens
          3Jermaks Nikita
            22Guļenko Konstantins
              62Stasens Arturs
                4Semekhin Vladyslav
                  26Miķelsons Normunds
                    89Miņins Vjačeslavs
                    • 70'
                    22Titovs Vladislavs
                      11Iaroslav Sokol
                      • 63'
                      • 75'
                      55Jurakhonov Khojiakbar
                      • 59'
                      16Miheikins Aleksandrs
                      • 54'
                      65Ivanovs Daniils
                      • 46'
                      15Frolovs Valērijs
                      • 38'
                      8Urušadze Artjoms
                        8Kuba Maksym
                          24Briškens Ingmārs Andris
                            21Kozlovskis Artjoms
                            • 60'
                            32Vaguščenko Aleksandrs
                              23Usmanovs Aleksandrs
                              • 7'
                              Rezervisti
                              64Šaronovs Danils
                              • 46'
                              1Vaivods Raivo
                                4Romenskis Daniels
                                • 59'
                                2Panfilovs Aleksejs
                                  17Kuprijanovs Vadims
                                  • 70'
                                  10Miheikins Igors
                                  • 54'
                                  3Marynchuk Denys
                                  • 75'
                                  7Rodionovs Maksims
                                  • 38'
                                  9Pavlov Philipp
                                  • 60'
                                  • 79'
                                  • 89'
                                  Galvenais treneris
                                  Benskis Aleksandrs
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Morozovs Jevgēnijs
                                  1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                  2 tiesneša asistents: Nazarovs Ēriks