LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Dublieru čempionāts 2017

1. kārta, 11/03/2017 13:00

Piņķu stadions, Piņķi
Skatītāju skaits: 33
SK Babīte/Dinamo-2
5
FK Jelgava-2
1
16Morozs Jaroslavs
    16Puriņš Nils Toms
    • 75'
    30Salmiņš Leo
    • 67'
    29Plonis Mareks
      23Grjaznovs Aleksejs
      • 16'
      • 90'
      33Rudakovs Mareks
        20Davidenkovs Aleksejs
        • 57'
        51Veļikanovs Iļja
        • 75'
        17Žarovs Ņikita
          26Briedis Ritvars
          • 75'
          95Fjodorovs Edgars
            43Soroka Oskars (C)
              70Rosoha Aleksejs
              • 34'
              • 37'
              49Pivarovičs Mārtiņš
              • 54'
              4Baikovs Viktors (C)
                60Saveļjevs Germans
                  71Liepiņlausks Madars
                  • 70'
                  • 72'
                  35Šteinburgs Jēkabs
                    25Dresmanis Antons Aleksandrs
                      19Deaks Oskars
                        29Mykhailovskyy Ilya
                          57Staļģis Helvijs
                          • 10'
                          Rezervisti
                          1Kudrjavcevs Vjačeslavs
                            12Linds Tomass
                              8Vorobjovs Artjoms
                              • 37'
                              81Diržinis Alvis
                              • 75'
                              2Vaguščenko Aleksandrs
                              • 57'
                              45Knope Kristens
                              • 75'
                              31Zviņģelis Kristofers
                              • 75'
                              34Strods Toms Rūdolfs
                                44Apsītis Dāgs
                                  36Pakulis Toms
                                    Galvenais treneris
                                    Terentjevs ViktorsCaune Dāvis
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Maļcevs Edgars
                                    1 tiesneša asistents: Borisevičs Eduards
                                    2 tiesneša asistents: Lācis Niklāvs
                                    Ceturtais tiesnesis: Utināns Andris
                                    Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs