LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Dublieru čempionāts 2017

9. kārta, 21/05/2017 13:00

Piņķu stadions, Piņķi
Skatītāju skaits: 52
SK Babīte/Dinamo-2
1
RFS-2
7
19Apse Roberts
    1Sizko Daniil
    • 67'
    17Žarovs Ņikita
      6Liepa Kristaps
      • 62'
      • 70'
      11Ozoliņš Edgars
        15Prokopovs Jevgenijs
          22Šeļegovičs Oto
          • 62'
          14Daškevičs Artjoms
          • 65'
          9Lembergs Filips
            7Hvoiņickis Daniils
            • 5'
            • 63'
            • 69'
            27Smans Rolands
              8Diakvnishvili Georgi
              • 3'
              95Fjodorovs Edgars
              • 68'
              10Šadčins Iļja
              • 57'
              • 63'
              30Salmiņš Leo
                16Regža Marko
                • 45'
                23Grjaznovs Aleksejs (C)
                • 82'
                4Ivanovs Ruslans
                • 54'
                8Vorobjovs Artjoms
                • 61'
                2Sorokins Vladislavs
                  3Rubcovs Sergejs
                    9Toņiševs Maksims (C)
                    • 46'
                    Rezervisti
                    70Morozs Jaroslavs
                    • 68'
                    24Isačenko Daniils
                    • 67'
                    88Visņevskis Aleksejs
                      3Grīngofs Nils Danijs
                      • 65'
                      5Zvonkovs Jelisejs
                      • 46'
                      11Troņinkovs Valentins
                      • 69'
                      17Jolkins Ņikita
                      • 54'
                      18Kapkovs Daniels
                      • 70'
                      • 81'
                      19Ivanovs Pāvels
                      • 63'
                      • 90'+2'
                      Galvenais treneris
                      Zirnis DzintarsŠevļakovs Jurijs
                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                      Galvenais tiesnesis: Vītoliņš Artūrs
                      1 tiesneša asistents: Veļķers Ervīns
                      2 tiesneša asistents: Grīslis Gints
                      Ceturtais tiesnesis: Bačuks Andris
                      Tiesnešu inspektors: Pēce Ginta