LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Dublieru čempionāts 2017

7. kārta, 09/05/2017 17:00

Piņķu stadions, Piņķi
Skatītāju skaits: 52
SK Babīte/Dinamo-2
1
Riga FC-2
2
19Apse Roberts
    12Ozols Roberts
      95Fjodorovs Edgars
        11Turkovs Daniils
        • 46'
        27Smans Rolands
        • 74'
        4Šnitovs Artūrs
          28Mukins Vladimirs
          • 89'
          14Mokrušins Maksims
            30Salmiņš Leo
            • 61'
            34Litvinskis Viktors
            • 59'
            17Žarovs Ņikita
              13Pelcis Daniels (C)
                10Kurma Viktors (C)
                  5Čudars Kristers
                    91Avdejevs Vadims
                      10Geraskins Viktors
                      • 72'
                      8Vorobjovs Artjoms
                        32Fedotov Vitalii
                        • 57'
                        33Bagdasarjans Tigrans
                        • 78'
                        7Titovs Vladislavs
                        • 37'
                        • 75'
                        4Sorokins Pāvels
                          6Pļāvējs Mārtiņš
                          • 63'
                          Rezervisti
                          16Morozs Jaroslavs
                            1Isajevs Iļja
                              9Lembergs Filips
                              • 78'
                              • 79'
                              8Maligins Danils
                              • 63'
                              3Rubcovs Sergejs
                                18Levaševs Artjoms
                                • 46'
                                9Čebotarjovs Viktors
                                • 57'
                                • 76'
                                30Ļevaševs Ņikita
                                • 75'
                                15Nemiro Dāvids
                                • 72'
                                23Moškovičs Daniils
                                • 59'
                                Galvenais treneris
                                Zirnis DzintarsKoņevs Mihails
                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                Galvenais tiesnesis: Vasjkovs Sergejs
                                1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                2 tiesneša asistents: Dirnēns Ralfs
                                Ceturtais tiesnesis: Kolosovs Andrejs
                                Tiesnešu inspektors: Supe Ādolfs