LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-15 5.-8.vieta

1. kārta, 03/10/2018 17:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 37
SK Super Nova
4
AFA Olaine
2
36Iesalnieks Niks
    35Radionovs Rendijs Alens
      12Cīrulis Matīss Ričards
        1Dorofejevs Markuss
          69Šusts Jēkabs-Māris
            6Vējkrīgers Dāvis
              18Švalkovskis Kristofers
                2Ģēģers Elmārs
                  4Druzenko Artjoms
                    29Tolmačovs Daniils
                      15Gruntmanis Ralfs Mārtiņš (C)
                      • 9'
                      11Ferbers Simons
                      • 56'
                      24Raginskis Daniels
                        17Bērziņš Niks Edžus
                          8Godiņš Kristians
                          • 56'
                          59Jurkovļaņecs Maksims
                            22Žabins Leonards
                            • 1'
                            9Auziņš Gustavs
                              5Cīrulis Jegors
                                5Žukovs Iļja
                                  23Skugarevs Dmitrijs
                                  • 40'
                                  • 44'
                                  21Potihoņins Deniss
                                    32Vihmanis Rinalds
                                      38Akinfijevs Ņikita
                                        21Brigzna Kārlis
                                          3Mihailovs Deniss
                                            33Kauliņš Ričards
                                              14Osis Oskars
                                                10Zelmanis Rolands
                                                  37Miglinieks Ronalds
                                                    31Butāns Markuss
                                                      18Rūja Kārlis
                                                      • 68'
                                                      Galvenais treneris
                                                      Perepļotkins AndrejsGromovs Aleksejs
                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                      Galvenais tiesnesis: Botošs Ruslans
                                                      1 tiesneša asistents: Voitehoviča Darja
                                                      2 tiesneša asistents: Šlikovs Vladimirs