LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-16

2. kārta, 24/01/2018 13:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 50
SK Super Nova
0
BFC Daugavpils
2
1Vēveris Ralfs
    1Kokotins Niks
      11Sprukulis Kristians
        12Šelkovskis Aleksejs
          9Uzoliņš Edgars
            23Rodčenko Maksims
              81Mickēvičs Andžejs
                4Miņins Jevgenijs
                  15Sondors Vladislavs
                    20Rakuls Dmitrijs
                    • 25'
                    20Butovskis Aleksandrs
                      3Surmovičs Deniss
                        31Cielavs Roberts
                          21Stumbiņš Raivis
                          • 29'
                          6Puhovs Dmitrijs
                            30Sokolovs Vlads
                              24Korotkevičs Artjoms
                                9Pavļukevičs Daniils
                                  3Pavlovs Ņikita
                                    5Kudeļkins Aleksejs
                                    • 22'
                                    8Gricevičs Žans Frančesko
                                      25Ivanovs Raivo Dāniels
                                        5Brusovs Deniss
                                        • 23'
                                        18Petriks Salvis
                                          22Tolstojs Alens Kristiāns
                                            8Timofejevs Vladislavs (C)
                                              18Semjonovs Iļja
                                                19Ziļs Marks
                                                • 7'
                                                21Zeņģis Rūdolfs (C)
                                                  99Raščevskis Oļģerts
                                                    16Brikmanis Kārlis
                                                      10Molotkovs Deniss
                                                        12Gržeškevičs Damirs
                                                          15Kirikovs Artjoms
                                                            11Čemis Vladislavs
                                                              Galvenais treneris
                                                              Kalns JurģisPogodins Sergejs
                                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                              Galvenais tiesnesis: Lupanovs Sergejs
                                                              1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                                              2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis