LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

9. kārta, 21/06/2018 18:00

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 15
SK Super Nova
1
BFC Daugavpils
2
25Zvingevica Eva
  • 46'
12Biznja Arīna
    6Levikina Darija
      9Červinska Nikole
      • 51'
      2Zilberte Simona
      • 64'
      8Skribina Diāna
        19Kozlova Vlada
        • 16'
        11Starkute Everita
          3Ansone Evita
            2Petrova Alīna
            • 45'
            • 51'
            15Ušpele Alise
            • 39'
            14Samušenko Elizabete
            • 59'
            83Gaiķe Alise
              6Reute Liene
              • 72'
              8Volkoviča Jekaterīna (C)
                16Djagiļeva Taisija
                  12Vikšere Laura
                    7Vengreviča Viktorija (C)
                    • 17'
                    • 66'
                    7Selicka Jekaterīna
                      4Rožaščonoka Liāna
                        27Bārbele Anna
                          21Grincevičute Iveta Vitālija
                          • 72'
                          Rezervisti
                          17Moča Vineta
                            1Špandaruka Anastasija
                              23Ņikitina Sofija
                                10Ribakova Aleksandra
                                  10Maļuka Luīze
                                    20Borisova Alisa
                                    • 51'
                                    18Toka Arnita
                                    • 64'
                                    17Stankeviča Ieva
                                    • 51'
                                    11Skļemenova Alīna
                                    • 46'
                                    3Semjonova Varvara
                                    • 72'
                                    19Borovkova Sandra Olivija
                                    • 72'
                                    5Kamarūta Everita
                                    • 59'
                                    Galvenais treneris
                                    Kārkliņš EdgarsSarafaņuks Deniss
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Borisovs Valentīns
                                    1 tiesneša asistents: Bogačkins Aleksandrs
                                    2 tiesneša asistents: Gusts Aivis